Logo
Coworking
Coworking
Coworking
Coworking

Při coworkingu je pro vás připraven pracovní stůl s pohodlnými židlemi, monitory k zapůjčení, voda s citrónem k osvěžení, možnost tisku a bezplatná wifi. K dispozici je vám průvodkyně a obsluha, která zajišťuje chod herničky a vaše občerstvení. Při coworkingu s dětmi je třeba počítat s hlukem, proto pokud potřebujete k práci klid, doporučujeme sluchátka.

Coworking s hlídáním dětí

Ceník:

110 Kč/hod

360 Kč/dopoledne

5 vstupů 1600 Kč

10 vstupů 3200 Kč

Potřebujete si vyřídit pracovní povinnosti, nebo se učit na zkoušky? Chcete si v klidu protřídit fotky a dokumenty? Využijte možnosti coworkingu s hlídáním, kdy vy můžete pracovat a o vaše děti se postará naše průvodkyně. Protože je naše hnízdo respektující prostor k potřebám dětí, je důležité nepodcenit adaptaci dětí na prostředí. Můžete využít coworking na zkoušku (2 hodiny s průvodkyní a dítětem v herničce a 2 hodiny práce). U adaptace postupně zkoušíte odcházet k pracovnímu stolu a dáváme dítěti dostatek prostoru, aby si zvyklo na kolektiv a herničku. S dítětem jste v jedné místnosti, je tedy důležité počítat s tím, že za vámi může kdykoliv přijít a vyžadovat pozornost. Průvodkyně se vždy pokusí dítě opět zabavit, někdy se ale může stát, že není ideální den na opuštění maminky ani na pár metrů.

Pokud má vaše dítě potravinová omezení, prosím informujte průvodkyni. Děti, které pravidelně dochází na coworking jsou zvyklé si udělat svůj stoleček s občerstvením.

Můžete u nás zakoupit i permanentku, kde budete mít zvýhodněný vstup a permanentka má neomezenou platnost.

Coworking bez dětí

Ceník:

90 Kč/hod

850 Kč/neomezený vstup na 30 dní

Na coworking můžete přijít i bez dětí. Pokud potřebujete změnit prostředí, kdy naopak práce z domu vám nevyhovuje a konzumace v kavárně na několik hodin je pro vás finančně náročná, můžete naše prostory. (kdykoliv, mimo plánované akce) využít naše coworkingové prostory k práci. Protože coworking probíhá i během otevřené herničky, doporučujeme sluchátka.