Logo
O nás
Nikol

Nikol

Jmenuji se Nikol a jsem maminka na rodičovské dovolené. Jsme aktivní rodiče, kteří rádi cestují, poznávají svět, objíždějí herničky v okolí a svoji pozitivitu chtějí šířit. Chyběl nám tady prostor, kde bychom se cítili bezpečně a mohli s ostatními rodiči sdílet své zážitky z mateřské „dovolené“, hrát si, komunikovat, pracovat, vzdělávat se a pít u toho dobrou kávu. Svoji disertační práci už jsem sice zdárně odevzdala, ale jsem moc ráda, že se nám podařilo otevřít prostor, který mohou ke studiu i práci využít další maminky.

Lenka

Lenka

Jmenuji se Lenka, jsem studentka VŠ a máma dvou krásných pokladů. Už jsem se přesvědčila, že napsat seminární práce s malými dětmi může být víc náročná, než jsem si uměla představit. Mám s kamarádkou malé podnikání, kde vyrábíme plenkové dorty a dárkové krabičky, ručně malovaná trička a další dárkové předměty.

Lilli

Lilli

Jmenuji se Lilli a do Orlové jsem se přestěhovala ze Zlína po svatbě před pěti lety. Před mateřskou jsem pracovala jako vychovatelka ve školní družině, nyní jsem však maminka dvou malých dětí (syn 3r, dcera 1r). Ve městě jsem si našla kamarádky s dětmi, se kterými sdílím respektující a kontaktní přístup ve výchově. Jsem ráda, že se nám podařilo založit spolek a otevření Našeho hnízda se stalo skutečností.

Markéta

Markéta

Jmenuji se Markéta. Už jako dítě jsem milovala děti, proto jsem se chtěla stát učitelkou a mámou. Obojí se mi splnilo, momentálně se věnuji na plný úvazek roli maminky. Jelikož není nad kvalitně strávený společný čas, ale také nad čas strávený pečováním o sebe, jsem ráda, že mohu stát při zrodu místa, které nabídne obojí. Budu se na vás těšit v Našem hnízdě.